Dnes proběhla v aule Q slavnostní imatrikulace studentů prvního ročníku bakalářského programu FSI VUT v Brně. Poté následovaly prezentace studentských spolků – TU Brno Racing a Pneumobil Racing Team Brno.

V krátkém vstupu jsme nově příchozí studenty seznámili s fungováním týmu, principem chodu vozidel a naší vize do další sezóny. Děkujeme za čas, který jste naší prezentaci věnovali.

Součástí prezentace byla nabídka ke vstupu do našeho týmu. V současnosti rozšiřujeme své řady o pozice v různých odvětvích – hledáme vývojáře, konstruktéry, ajťáky, markeťáky nebo závoďáky. Hledáme studenty se zápalem, s nadšením pro tvorbu nových věcí. Studenty, kteří se nebojí nových výzev a mají touhu své znalosti rozšiřovat v nových oblastech. Pro vstup nejsou v podstatě nutné žádné předchozí zkušenosti s vývojem vozidla. Ba naopak – studenti, kteří nejsou ovlivněni již zaběhnutými principy a postupy, dokáží často přijít na kvalitnější nebo vhodnější řešení pro danou aplikaci. Důležité je přistupovat k věci s chutí a zápalem. A přesně to my děláme!

Pokud máte zájem o vstup do našeho týmu, tak se dostavte na informační schůzku konanou dne 25. října 2018. Sraz bude ve 14:00 před místností A4/514 na VUT FSI. Jestliže Vám tento termín nevyhovuje, kontaktujte nás přes naši webovou nebo facebookovou stránku a domluvíme se individuálně na jiném řešení.

Dále Vás chceme upozornit na možnost registrace nepovinného volitelného předmětu 0ZP – Aventics Pneumobile Competition, který Vás seznámí s fungováním pneumatického pohonu v našem vozidle a přiblíží Vám celý proces návrhu monopostu od prvního nákresu až po samotnou realizaci vozidla. Nepovinný předmět lze registrovat v informačním systému VUT. V případě dotazů ohledně předmětu nás neváhejte kontaktovat.

Děkujeme za přízeň a těšíme se na spolupráci s novými členy týmu

Váš Pneumobil Racing Team Brno

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *